MojAndroid

firefox-beta
Tento týždeň vyšla nová aktualizácia pre Firefox Beta a medzi jeho najlepšie novinky patrí: mód pre hostí, čo znamená, že sa môžte cítiť oveľa pohodlnejšie, ak zveríte svoj telefón niekomu z vašich kamošov pri surfovaní na webe. Aktualizácia tiež prináša zmiešané blokovanie obsahu a podporu pre doplnky, ktoré nájdete v URL riadku. S módom pre hostí tak máte istotu, že vaše otvorené okná, váš kamoš alebo niekto komu ste požičali svoj telefón, nezatvorí, a tiež nevymaže vaše záložky, či nepreskúma vašu tajnú históriu.

Tento mód pre hostí im vlastne vytvára vlastný profil, ktorý je kompletne odlúčený od vášho spolu s vlastným súborom pre dáta. Hostia, ako som spomenul, počas surfovania nemajú žiadny prístup k vašim záložkám, oknám, či histórii. Ak svoju prácu na vašom zariadení dokončili, jednoducho vymažte ich zložku spolu so všetkými dátami.

Okrem tejto novinky, aktualizácia prináša aj nové ochranné prvky pri prezeraní HTTPS stránok. Vďaka novej aktualizácii tak surfujete zase o niečo bezpečnejšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: cultofandroid.com

21.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+