MojAndroid

Počas Vianoc sme vás informovali o aplikácii Feedpresso, ktorá je zaujímavou RSS čítačkou s podporou strojového učenia a umelej inteligencie pre vyhľadávanie najrelevantnejších článkov. Jedným z členov trojčlenného tímu je aj Slovák Ernest Walzel. Aplikácia je v obchode Play dostupná už dlhšie, no teraz sa chystajú veľké zmeny a novinky do budúcna.

Obrovský krok vpred spravili vývojári aj prostredníctvom startup akcelerátoru StartupYard. Včera, 22. februára počas Demo Day v pražskom Kine Světozor odprezentovali svoj projekt vyše 350 prítomným poslucháčom, medzi ktorými boli aj mnohí investori a profesionáli z technologického priemyslu.

Okrej svojich úspechov a plánov tiež predstavili úplnú novinku, ktorou je webová verzia aplikácie. Tá funguje rovnako dobre na desktope, ako aj na mobilnom zariadení. Po natívnej Android aplikácii tak ide o druhú platformu, na ktorej je služba Feedpresso dostupná. Ak nemáte chuť inštalovať si aplikáciu alebo ju chcete používať aj na počítači, teraz máte skvelú možnosť.

Feedpresso StartupYard_výsledok

Okrem toho vývojári hovorili o svojich plánoch do budúcna. Veľkou výhodou aplikácie je výborne personalizovaný obsah a podpora lokálnych médií. Vďaka tomu nie je váš feed s novinkami zahltený najväčšími a najčítanejšími správami zo zahraničných zdrojov, ktoré sú často mnohonásobne väčšie ako tie domáce. Aj vďaka tejto vlastnosti je aplikácia ideálna na prienik do ďalších európskych trhov, čo je aj plánom vývojárov.

Ak ste aplikáciu ešte nevyskúšali, teraz máte skvelú príležitosť. Tak, ako v prípade iných služieb so strojovým učením, sa aj Feedpresso postupne zlepšuje a bude vám zobrazovať čoraz relevantnejšie články. Ak vás nepresvedčí hneď v prvý deň používania, dajte aplikácii trochu času a možno sa na vlastnej koži presvedčíte o jej užitočnosti.

Verzia: 3.18
Aktuálna cena: Zdarma

24.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+