MojAndroid

Herný priemysel a nové technológie mali k sebe vždy blízko. Jedno podporovalo rozvoj druhého a naopak. Momentálne sledujeme rozmach mobilného hrania a taktiež vzostup používania umelej inteligencie a rozšírenej reality. Toto spojenie využila aj spoločnosť Facebook, ktorá do svojho Messengeru najnovšie implementovala hry s podporou rozšírenej reality.

Chceli by ste byť s priateľmi, no okolnosti to nedovoľujú? Videohovor cez Messenger môže byť riešením. Najnovší počin kráľa sociálnych sietí sa pokúša priateľov zblížiť ešte viac. Nové hry s podporou rozšírenej reality prinášajú oveľa viac zábavy. Hry by mali byť podľa Facebooku naozaj interaktívne, keďže podporujú hranie až šiestich hráčov naraz.

Podporované sú momentálne dve hry. V prvej z nich zvíťazí ten, kto vydrží zadržať smiech čo najdlhšie, v druhej navigujete svoju vesmírnu loď tak, aby sa vyhla asteroidom. Obe hry sú prístupné v najnovšej verzii aplikácie Messenger po spustení videohovoru. Facebook plánuje s postupným rozširovaním hier, no netreba zabúdať, že okrem času, budú hry míňať aj vaše dáta.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+