MojAndroid

Facebook vsadí tento rok množstvo svojich prostriedkov na vývoj platformy Facebook Live, ktorá má priniesť rozmach živých videí na tejto sociálnej sieti. Najnovšie do tejto sekcie pridal dve zaujímavé novinky – Live Chat With Friends Live With. Obe by mali zjednodušiť sledovanie jedného živého videa medzi vami a vašimi blízkymi a priateľmi.

Funkcia Live Chat With Friends bude dostupná pre používateľov iOS aj Android aplikácie. Umožní vám pozvať do živého videa priateľa, s ktorým o videu môžete komunikovať cez súkromnú správu. Samozrejmosťou je aj rýchle prepnutie na verejnú diskusiu. Táto funkcia by mala byť dostupná koncom leta.

Vďaka funkcii Live With môžete prizvať priateľa do vášho živého videa. Táto funkcia však bude spočiatku dostupné len pre iOS zariadenia. V skratke ponúkne možnosť vysielať z viacerých zariadení naraz (napríklad z oslavy alebo párty), no pozvaný používateľ môže vstup do živého videa odmietnuť. Videá môžeu byť zobrazené v režime picture-in-picture, teda z dvoch zariadení naraz. Sme zvedaví, či túto funkciu Facebook sprístupní aj majiteľom Android zariadení.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Facebook

24.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+