MojAndroid
Ondrej Ličko 16.2.2017

Je bežné, že si spoločnosti pred prijatím overujú svojich zamestnancov aj na Facebooku. Profil plný alkoholu, výhražných statusov a vulgarizmov nie je nikdy dobrou vizitkou človeka, ktorého chcete prijať. Zdá sa, že po novom bude takého „stalkovanie“ na sociálnych sieťach ešte jednoduchšie. Facebook totižto umožní vkladanie inzerátov o hľadaní nových zamestancov priamo na ich facebookovú stránku. A zamestnanci sa budú môcť o ponuku zaujímať cez svoj profil priamo pod inzerátom alebo cez Messenger.

s.aolcdn

Náš tip
Facebook ovládla šialená hrdlička. Čo symbolizuje a odkiaľ sa vzala?

Novinka by sa mala v najbližších týždňoch objaviť v USA a Kanade. Neskôr sa dostane aj do ďalších krajín. Inzeráty o hľadaní nových zamestancov sa budú dať cieliť, platiť, aby mali lepší dosah a v mobilnej verzii aplikácie aj webu Facebooku by dokonca mali vzniknúť aj nové sekcie iba s ponukami prác. Je potrebné povedať, že Facebook sa už dávno stal miestom, kde firmy zdieľajú svoje pracovné ponuky z iných webov a týmto krokom sa tento proces len zjednodušil.

Zdroj: Engadget

16.2.2017
 • Martin Sagan

  A suvis s Android tematikou?

  • Cephei

   Technologia

  • Carli258

   keď sa ti tu nepáči tak paľ do piče , mne sa páčia veci tak ako sú . Ako vidím každému sa to páči,len autistovy Martinovy to vadí ..

  • Carli258

   keď sa ti tu nepáči tak paľ do p***, mne sa páčia veci tak ako sú . Ako vidím každému sa to páči,len autistovy Martinovy to vadí ..
   a skoro som zabudol , Admini , Skvelý článok ! :)

   • Martin Sagan

    úroveň tvojej odpovede zodpovedá tvojmu intelektu … nechápem načo odpovedáš na môj komentár, keď sa ti nepáči, to tu potom nemáš čo hľadať, keď si človek nemôže povedať svoj názor ;)

    • Carli258

     Ty tu stále plakaš nad každým článkom ako nejaký autista. Tak potom bud pripravený na kritiku. Ale to ti odpustím, ja viem ze tvoja hlúposť je nekonečná:)

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+