MojAndroid

Videá na sociálnej sieti Facebook sú stále populárnejšie. Prispieva tomu aj množstvo sledovaní prostredníctvom mobilnej aplikácie, ako aj stále väčšia snaha stránok na Facebooku prinášať takýto druh obsahu. Sociálna sieť teraz prichádza so zaujímavou novinkou, ktorá umožní sledovať videá aj v prípade, že nie ste práve pripojení k internetu.

Facebook video save

Nová funkcia ukladania videí na neskôr sa zatiaľ objavila iba niekoľkým používateľom s najnovšími verziami aplikácie, no my medzi nich zatiaľ nepatríme. Facebook pritom nebude video ukladať vo forme prístupného video súboru. K videu budete môcť pristupovať iba prostredníctvom aplikácie Facebook, no napriek tomu sa takáto funkcia môže v mnohých prípadoch hodiť.

U nás to platí dvojnásobne, keď napríklad cesty vlakom naprieč Slovenskom sú typické tým, že v mnohých oblastiach nie je k dispozícii ani 3G internetové pripojenie. Je veľmi pravdepodobné, že nová funkcia sa postupne bude objavovať aj pre ďalších používateľov.

Zdroj: Android Police

 

18.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+