MojAndroid

Dnes sme získali exkluzívne informácie o novom operátorovi. Tie potvrdili, že nový slovenský operátor ponesie meno 4ka a jeho ponuka bude založená na čísle “4”. Zákazníci získajú s kúpou SIM karty kredit 4 eurá a cenník bude obsahovať iba jednu tarifu – 4 centy. Tie zaplatí zákazník za každú minútu hovoru, SMS a 1 MB prenesených dát. Rovnaká tarifa bude pre volania a SMS dostupná aj v roamingu v Zone 1 (EÚ), pričom pri dátach bude 0,04 eurový poplatok za každý prenesený 1 MB (megabyte) a cena za dáta sa bude počítať po kilobajtoch. Zaujímavou je aj služba prenos kreditu, pomocou ktorej budete môcť zaslať časť svojho kreditu blízkemu, ktorý bude rovnako zákazníkom 4ky.

stvorka-8

SIM karta s číslom, ktoré sa bude začínať 0950 … … bude aktívna 16 mesiacov a potom môže operátor vaše číslo prideliť inému zákazníkovi. Aj prenos čísla od iného operátora bude jednoduchý a bude trvať nanajvýš 4 dni. 4ka bude mať po Slovensku vlastné predajné miesta a svoje služby bude ponúkať aj na pobočkách Slovenskej pošty. Už zajtra svoju ponuku operátor verejne odhalí na tlačovej konferencii, kde nebudeme osobne chýbať ani my, a tak vám prinesieme ďalšie detailné informácie. Od zajtra by mala byť aktívna aj oficiálna webstránka operátora www.4ka.sk.

3.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+