MojAndroid

Obľúbená poznámková aplikácia a služba Evernote mení doterajšie podmienky a začína značne obmedzovať neplatiacich používateľov. Tí mohli v rámci bezplatného plánu synchronizovať svoje poznámy naprieč ľubovoľným počtom zariadení. Po novom to budú už len dve zariadenia, pričom obmedzenia sa budú týkať aj množstva nahraných dát. Tie bude spoločnosť limitovať na 60MB.

Náš tip
ZĽAVA: Získajte ročné predplatné Evernote Premium v 50% akcii

Nové podmienky nepotešia ani platiacich používateľov. Najnižší tarif Plus je ponovom drahší a namiesto troch dolárov stojí 4 – ročné predplatné vás v tomto prípade vyjde na 35 dolárov (k dispozícii je 1GB upload). Prémiový program zvyšuje pôvodnú cenu dokonca o 2 doláre zo 6 na 8$, čo sa pri ročnom predplatnom premietne do sumy 70 dolárov (k dispozícii je 10GB upload a podpora vyhľadávania textu v dokumentoch)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Otázne preto ostáva, či nie je čas poobhliadnuť sa po inej službe. Napríklad, za 6 dolárov mesačne môžete mať predplatné Office 365 od Microsoftu. K dispozícii je aj Google s vlastným ekosystémom správy dokumentov a poznámok. Tie sú dostupné zadarmo a prípadne platíte len za využívanie dátového priestoru v cloude. Za 100 GB zaplatíte mesačne ale len 2 doláre.

Zdroj: evernote, zive.cz

1.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+