MojAndroid

Službu Evernote zrejme netreba väčšine používateľov predstavovať. Ide o jeden z najkomplexnejších nástrojov na zaznamenávanie poznámok, úloh a uchovávanie multimediálneho obsahu na jednom mieste. Hoci veľká časť funkcionality je dostupná zadarmo, niektoré funkcie sú spoplatnené. V rámci zmien v poskytovaní služby teraz prichádza spoločnosť aj so skvelou zľavou na ročné predplatné.

Náš tip
Evernote prináša hlbšiu integráciu s Google Drive, výsledok vyzerá skvelo | VIDEO

Evernote dnes svojim používateľom prostredníctvom mailu oznámil, že o 30 dní bude v rámci bezplatnej služby možné synchronizovať poznámky iba na dvoch zariadeniach. Ak chcete Evernote s jedným účtom používať napríklad na počítači, tablete a smartfóne, máte smolu. Ale neplatí to úplne. Synchronizácia naprieč neobmedzeným počtom zariadení bude súčasťou predplatného, ktoré si teraz môžete kúpiť na rok za polovicu.

Miesto bežných 59,99 EUR môžete získať Evernote Premium na rok za rovných 30 EUR. Takto si celý rok môžete užívať synchronizáciu medzi ľubovoľnými zariadeniami a zároveň aj všetky ďalšie funkcie, ktoré predplatné prináša. Špeciálny odkaz na aktiváciu zľavy by vám mal byť doručený e-mailom. S aktiváciou prémiovej služby za akciovú cenu sa ale musíte poponáhľať, pretože špeciálna ponuka platí iba do 6. augusta.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

1.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+