MojAndroid

Duolingo je jednotkou na trhu s aplikáciami, ktoré vás naučia cudzí jazyk. Minimálne čo sa počtu používateľov týka. Aby udržali svoju profitabilitu a krok s konkurenciou, začínajú vymýšľať nové projekty. Jedným takým sa má stať aj aplikácia na učenie hudby a hrania na hudobné nástroje, informuje portál Engadget.

Myslím si, že väčšina z vás už pozná alebo používa aplikáciu Duolingo. Tá predstavuje zábavnú formu učenia sa cudzích jazykov. Slúži najmä tým, čo nemajú čas alebo financie využívať služby jazykových lektorov. Môžete ho tak používať zadarmo, no ak nechcete aby sa vám v aplikácii zobrazovali otravné reklamy, môžete si zaplatiť predplatenú verziu.

Podľa informácií portálu Engadget, začala spoločnosť zháňať nových zamestnancov prostredníctvom pracovných portálov. Nehľadajú však zamestnancov pracujúcich priamo pre aplikáciu Duolingo. Spoločnosť zháňa nových ľudí pre svoj projekt novej aplikácie zameranej na hudbu.

Hľadajú odborníkov v oblasti hudobnej výchovy, ktorý majú teoretické zručnosti a dokážu ich prepojiť s tými praktickými. Nepôjde tak len o učenie hrania na hudobný nástroj, ale hudobnej výchovy ako takej, a to aj vrátane teórie hudby. Nemalo by ísť o klasickú hudobnú výchovu ako poznáme zo základných škôl, ale takú, ktorá sa bude držať zábavného formátu výučby, ako tomu je aj pri aplikácii Duolingo.

Kedy môžeme očakávať príchod aplikácie?

Od nových zamestnancov sa očakáva, že prevezmú tvorbu učebných osnov, čo znamená, že sa stále nachádzame v raných fázach. Aplikácia s pracovným názvom Duolingo Music sa tak pridá k už existujúcim aplikáciám spoločnosti, ktoré denne učia milióny ľudí po celom svete. Okrem učenia jazyka tu nájdeme aplikáciu ABC, ktorá je určená pre malé deti na učenie čítania a písania, aplikáciu English Test, ktorá ponúka jazykovú certifikáciu, ale aj Math App, ktorá zábavnou formou približuje používateľom jednotlivé matematické problémy.

Učte se jazyky s Duolingem
Učte se jazyky s Duolingem
Developer: Duolingo
Price: Free
  • Učte se jazyky s Duolingem Screenshot
  • Učte se jazyky s Duolingem Screenshot
  • Učte se jazyky s Duolingem Screenshot
  • Učte se jazyky s Duolingem Screenshot
  • Učte se jazyky s Duolingem Screenshot
  • Učte se jazyky s Duolingem Screenshot

Rozšírenie pôsobnosti a diverzifikácia portfólia je jedným z dôvodov, že sa momentálne firme darí. V poslednej finančnej správe sa odhalilo, že za štvrtý štvrťrok zaznamenali 67 % nárast platiacich používateľov oproti predchádzajúcemu roku. Len nedávno sme vás informovali, že do mobilnej aplikácie prichádza aj umelá inteligencia GPT-4, ktorá zlepší celkové možnosti a používateľské prostredie.

Náš tip
iMessage príde na Android už onedlho. Vďaka tejto aplikácii
21.3.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+