MojAndroid

Konkurenčná platforma iOS mala oproti Androidu dlhé roky výhodu v podobe exkluzívnych aplikácií. Tie roky sú už ale dávno preč a väčšina z nich, až na pár výnimiek, je dávno dostupná v obchode Google Play. Jednou z výnimiek bola doteraz aj aplikácia Duet Display, ktorá umožňovala využiť iPhone alebo iPad ako sekundárny displej k MacBooku. Server AndroidCentral informuje, že sa táto populárna aplikácia objavila v Google Play.

Duet Display Windows

Smartfón ako sekundárny displej k PC

Duet Display je aplikácia, ktorú vytvorili bývalí inžinieri spoločnosti Apple. Jej úlohou je vytvoriť z vášho smartfónu alebo tabletu duálny, respektíve sekundárny displej k vášmu počítaču. Pôvodne išlo len o prepojenie iOS zariadení s Macbookmi, ale od tohto týždňa sa to týka aj Android OS a Windows 10. Jednoducho si pripojíte smartfón alebo tablet cez USB rozhranie k počítaču, spustíte aplikáciu Duet Display a môžete používať Windows 10 alebo Mac OS aj na displeji mobilného zariadenia.

Užitočná, ale drahá aplikácia

Následne si na ňom môžete napríklad nechať premietať video z počítača a medzitým na počítači pracovať v inom programe. Duet Display samozrejme umožňuje na dotykovom displeji zoom alebo scrollovanie v systéme Windows/Mac OS. Mobilné zariadenie musí mať Android OS vo verzii 7.1 a vyšší. Počítač by mal mať Windows 10 alebo Mac OS 10.14 Mojave a vyšší. Aplikácia Duet Display nie je práve najlacnejšia. Jej cena je 22 eur a momentálne je na ňu 50 % zľava.

Verzia: 0.1.3.6
Aktuálna cena: 10,99 €
Verzia: 0.1.3.6
Aktuálna cena: 10,99 €
Náš tip
Aplikácia od Slovensko.Digital umožní požiadať o voličský preukaz
4.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+