MojAndroid

Dropbox pridáva novú funkciu, ktorá bola vo webovom rozhraní a v aplikáciach na PC prítomná už od počiatkov služby. Zdieľanie adresárov s ostatnými kontaktmi je jedným zo základných úkonov spojených so zdieľaním dát v cloude. Táto funkcia konečne zavítala aj do aplikácie na Androide. Po aktualizovaní na najnovšiu verziu tak už budete môcť adresáre zdieľať priamo z prostredia aplikácie.

mobile-shared-blogpost-image-v2

Nových ľudí je možné jednoducho pozvať, a to dvoma spôsobmi. Prvý odošle odkaz k zdieľanému priečinku a umožní súbory v ňom prehliadať a sťahovať. Druhý je vstupenkou do adresára a povoľuje používateľom súbory meniť a pridávať. Ak už adresár zdieľate, tak jeho nastavenia a oprávnenia sa dajú jednoducho zmeniť. Dostanete sa k nim po podržaní prsta na priečinku alebo kliknutím na ikonku napravo – zobrazí sa ponuka s položkou “Shared folder settings”.

Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

18.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+