MojAndroid

Ak patríte k ľuďom, ktorí nedajú dopustiť na cloudovú službu Dropbox, tak máme pre vás dobrú správu. Táto totižto najnovšie prešla aktualizáciou, ktorá v aplikácii určenej pre počítače ale aj mobilné zariadenia, prináša niekoľko noviniek. Na desktopových PC si zmien všimnete okamžite po nainštalovaní novej verzie, ktorá prináša nový prehľadnejší dizajn a funkcie. Vďaka nim budete mať prehľad o zmenách v Dropbox adresári priamo z lišty operačného systému, odkiaľ môžete súbory teraz zdieľať, rýchlo prijímať pozvánky či vidieť súbory vašich známych, ktoré s vami zdieľajú.

Dropbox

Menšími zmenami prešla aj mobilná aplikácia, ktorá teraz podporuje notifikácie pri prichádzajúcich pozvánkach zdieľaných adresárov a tiež dropbox odkazov z webových stránok služby. Najnovšie verzie oboch aplikácií určených ako pre počítače, tak aj pre mobilné zariadenia, nájdete na oficiálnych stránkach Dropboxu. Mobilnú aplikáciu si samozrejme môžete stiahnuť priamo z Google Play, kde je podobne ako jej predchádzajúce verzie dostupná zadarmo.

Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

13.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+