MojAndroid

Ak pozorne sledujete dianie okolo aplikácie Dropbox a pravidelne si inštalujete aj jej beta verzie, tak viete, že Dropbox získal prvé prvky Material dizajnu už vo verzii 2.6 beta. Vo finálnej verzii prináša Material dizajn Dropbox však až teraz, vo verzii 3.0. Tá okrem nového dizajnu prináša aj zmenu v podobe hamburger menu, ktoré nájdete stlačením tlačidla v ľavom hornom rohu, či možnosť označiť viacero súborov. Celkovo sa aplikácia dosť zmenila, avšak chýbajú jej i viaceré funkcie – napríklad obnovenie gestom potiahnutia dole, ktoré sa nachádza iba v menu ukrývajúcom sa pod tlačidlom nastavení vpravo hore. Vývojári však túto funkciu zrejme doplnia v najbližšej aktualizácii.

dropbox_3-1 dropbox_3-3 dropbox_3-2 dropbox_3-4

Nový Dropbox v3.0 by mal byť už v najbližších dňoch dostupný v obchode Play, prípadne ako aktualizácia priamo vo vašom Android zariadení. Ak sa vám nechce na aktualizáciu čakať, môžete si ho stiahnuť pomocou odkazu na APK súbor nižšie. V komentároch nám píšte, ako sa vám nová verzia obľúbenej aplikácie páči.

Dropbox_v3.0.0.apk (36.84 MB)

Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

23.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+