MojAndroid

Za hrou Drawing road stoja študenti katedry informatiky Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Ako už názov napovedá, jej podstatou bude kreslenie cesty. Samozrejme, len tak jednoduché to nebude a v hre sa vám do cesty postaví niekoľko prekážok. Autori ich rozdelili na jednoduchšie – statické, a tie komplikovanejšie – dynamické. V druhej kategórií nájdeme napríklad pohybujúce sa meteority, či napríklad balóny. Plusom sú aj dva herné módy. Vybrať si budete môcť buď štandardné prechádzanie levelov, alebo model výzvy, kde sa meria prejdená vzdialenosť a prekážky sa generujú náhodne.

drawing_road_1

Náš tip
Samsung DigiLab: moderná učebňa pre študentov STU FIIT

Udržať auto na ceste tak nebude nič jednoduché. Aby však mala hra pre vás motiváciu, autori si pripravili bonus v podobe peňazí, ktoré môžete minúť na nákup ďalších áut do svojej zbierky. Fantázia sa v tomto prípade autorom nedá vytknúť, veď v hre si môžete zajazdiť na modeloch ako starý dobrý poľský Fiat, veterán Škoda Rapid, Tesla, či napríklad papá mobil, na ktorom sa preváža samotný pápež. Okrem vizuálnej zmeny ponúkne každé vozidlo aj iné jazdné vlastnosti.

drawing_road_2

A aby autori hru spravili napínavou, atrament, ktorým cestu kreslíte sa postupne míňa, a vašou úlohou je doň zbierať na trati náplň tak, aby ste zvládli dokresliť cestu až do cieľa. Hru si môžete vyskúšať úplne zdarma a myslíme si, že určite stojí aspoň za vyskúšanie.

Verzia: 1.4.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.4
Aktuálna cena: Zdarma
17.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+