MojAndroid

Súboj na poli video streamovacích služieb je v plnom prúde. Trend poslednej doby naznačuje, že výška predplatného sa bude raz za čas zvyšovať, no niekedy natrafíte aj na veľmi zaujímavé akcie. A práve takú momentálne ponúka služba Disney+. Môžete ju mať len za 1,99 € mesačne.

disney+ akcia
Zdroj: Disney

Ponuka platí do 20. septembra a funguje veľmi jednoducho. Stačí si službu predplatiť a prvé tri mesiace platíte len 1,99 €. Dostanete tak zľavu vo výške 75 % z pôvodnej výšky predplatného. Po prvých troch mesiacoch už budete platiť 9,99 € mesačne.

Nemali by ste prehliadnuť:

Stále trvá aj ponuka ročného predplatného za 79,90 €, čím ušetríte takmer 40 eur v porovnaní s tým, ak by ste platili mesačne. Po prepočte to vychádza 6,66 € mesačne.

Disney+ predplatné

Pre porovnanie, Netflix začína u nás na cene 7,99 € mesačne, avšak s nižšou kvalitou. HBO Max stojí 6,99 € mesačne, pri predplatení na celý rok by ste zaplatili len 54,99 €. Za zmienku stojí aj nová služba SkyShowtime, ktorej cena je 5,99 € mesačne, prrípadne 46,99 € ročne. Ponúka tiež bezplatné skúšobné obdobie na dobu 7 dní.

Náš tip
Predplatné za Disney+ bude drahšie. Od kedy a o koľko?
7.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+