MojAndroid

Disneyland je pojem, ktorý pozná každý na svete. Je to symbol zábavy pre deti, pričom je často návšteva tohto herného parku jedným z ich najväčších snov. Dnes si aj vaše dieťa môže postaviť vlastný Disneyland, a to v novej hre, ktorá vznikla spoluprácou spoločností Gameloft a Disney. Hra s názvom Disney Magic Kingdoms okrem tejto možnosti ponúka aj pekne spracovanú 3D grafiku a jednoduché ovládanie, ktoré zvládnu naozaj aj mladší používatelia. Vašou úlohou v hre je vrátiť do parku s množstvom atrakcií stratený život a zábavu. Pomôžu vám pri tom známe postavičky z dielne Disney.

Keďže ide o hru určenú primárne pre deti, nečakajte nejaký prepracovaný príbeh alebo zložité úlohy. Ide skôr o oddychovú hru, ktorá ich zabaví počas cestovania alebo chvíle nudy. Vysvetlite im však, že v hre nemajú nič kupovať za reálne peniaze. Keďže ide o hru od Gameloftu, in-app nákupy sú tu zastúpené v pomerne hojnom počte, pričom najväčší z baíčkov vás vyjde až na 99,99 doláru. Virtuálne peniaze sú aj v tomto prípade zárukou rýchlejšieho rastu parku, takže sa míňajú veľmi ľahko. Vo veľkej miere sa však dá táto hra hrať aj bez nich. Pokiaľ si ju chcete vyskúšať, kliknite na odkaz nižšie.

disney-magic-kingdoms-1 disney-magic-kingdoms-2

 

Verzia: 2.8.2a
Aktuálna cena: Zdarma
18.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+