MojAndroid

Digitálna televízia od SWANu rozšíri programovú ponuku o ďalšie televízne programy. V marci do nej pribudli dve nové stanice – Prima Plus a český športový kanál Nova Sport 2. Tie budú vysielané aj v HD kvalite.

Nové stanice budú dostupné pre všetkých zákazníkov digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA. Prima Plus je kanál výhradne určený pre slovenských divákov, na ktorom SWAN ponúkne divákom vlastnú tvorbu a reprízy úspešných programov a seriálov pôvodnej stanice Prima ako napríklad Rodinné putá či Vinári. Prima Plus je súčasťou už základného balíka programov Digitálna televízia S, ktorý ponúka viac ako 40 TV kanálov, z toho 20 v HD kvalite, za cenu 7,99 eura mesačne a navyše bola pridaná aj do vybraných lokalít káblovej televízie.

SWAN_Multimedia

 

SWAN rovnako od marca zaraďuje do ponuky svojej digitálnej televízie aj športový kanál Nova Sport 2. Ten sa zameriava na športy, ktoré si zatiaľ získali veľkú popularitu predovšetkým v zahraničí. K hlavným ťahákom stanice patrí vysielanie zápasov najlepšej basketbalovej ligy sveta NBA. Veľký priestor dostávajú aj športy ako rugby, šípky, či zápasy MMA bojovníkov. Nova Sport 2 je súčasťou už služby Digitálna televízia L, ktorá ponúka spolu viac ako 80 TV kanálov, z toho 31 v HD kvalite, už za 14,99 eura mesačne.

„Neustále rozširujeme ponuku o rôzne televízne kanály, aby sme potešili čo najširšiu bázu našich zákazníkov. Veríme, že stanica Prima Plus ulahodí predovšetkým fanúšikom českej televíznej tvorby a kanál Nova Sport 2 ocenia hlavne nadšenci napínavých športových zápolení,“ hovorí vedúci produktového oddelenia Martin Kurinec.

 

Zdroj: tlačová správa

2.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+