MojAndroid

Poznáte ten pocit frustrácie, keď sa vám míňa batéria smartfónu, no vy ani zďaleka nie ste doma, či niekde “v bezpečí” pri nabíjačke? Svoje pocity môžete teraz zdieľať s ostatnými ľuďmi, ktorí presne vedia, ako sa cítite. Je tu totiž aplikácia s nadhľadom – Die With me (Zomri so mnou).

Náš tip
Toto sú Android smartfóny s najlepšou výdržou batérie

Na prvé počutie to znie ako niečo pre samovrahov, no v skutočnosti je aplikácia určená všetkým, ktorí majú 5 % batérie a menej. Je tu pre nich vytvorená chatovacia miestnosť, kde si môžu vymieňať zábavné správy na adresu batérie, alebo si len jednoducho zanadávať do éteru pred tým, než ich vypne. Zaujímavosťou pritom je, že vývojár pôvodne zamýšľal vytvoriť túto aplikáciu ako appku na randenie. Totiž, keď idete kvôli batérii do “offline” režimu, musíte sa vrátiť do reálneho sveta. A čo môže byť lepšie ako si užiť prítomnosť ďalšieho človeka, navyše s podobným “problémom”?

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Ak aj vývojárovi nevyšiel pôvodný zámer so stretávaním ľudí, v každom prípade vytvoril vtipnú appku. Mimochodom, aplikácia je exkluzívne pre tých, čo majú pod 5 % energie. Ak máte, napr. 7 či 10 %, aplikácia vás nevpustí. Ak ju chcete získať, bude vás to stáť 0,99 eur.

Zdroj: Google Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+