MojAndroid

Nič nie je dokonalé. Presvedčilo sa o tom aj niekoľko majiteľov smartfónu Nexus 6, ktorí mali to šťastie a natrafili na defektný kus. Problémom sa stala netypicky batéria, ktorá naberala na objeme vplyvom prostredia. Zväčšenie jej rozmerov pritom bolo až také enormné, že spôsobilo odlepenie zadného krytu a vytvorenie niečoho, čo môžete vidieť na fotografii vyššie. Zatiaľ čo niekoľko užívateľov tvrdí, že tento problém vznikol až po niekoľkých týždňoch používania, nájdu sa aj takí, ktorí ho spozorovali ihneď, ako zariadenie vybrali z krabice.

Náš tip
RECENZIA | Nexus 6 – výkonný obor plný kompromisov

Motorola aj zahraniční operátori priznali, že tento problém mohol postihnúť “niekoľko kusov” smartfónov, no s ich reklamovaním nemajú absolútne žiadny problém. Za takto poškodené zariadenie získate ihneď nový kus Nexusu 6. Ak ste teda majiteľom tohto zariadenia a pozorujete podobné nedostatky na jeho zadnom kryte, okamžite dajte svoje zariadenie reklamovať. Defektná batéria je seriózny problém a v krajnom prípade môže aj explodovať a poraniť vás. Neberte preto túto chybu zariadenia na ľahkú váhu.

Zdroj: AndroidAuthority

17.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+