MojAndroid

Populárny widget hodín s rôznymi doplnkami prináša po takmer roku konečne väčšiu aktualizáciu. Tá so sebou prináša nový Material dizajn, čo mnohí používatelia požadovali už dlhé mesiace. Prednosťou tejto aplikácie je jej modulárny charakter – používatelia si môžu pridať alebo odobrať rôzne informácie a notifikácie z aplikácií, ktoré používajú. Hodiny môžu samozrejme doplniť aj o počasie, e-maily či zmeškané hovory a SMS. Poslednú veľkú aktualizáciu uvoľnil autor Roman Nurik ešte v roku 2013, a tak nás teší, že sa v obchode play objavila aplikácia vo verzii 1.7, aj keď iba v beta verzii.

nexus2cee_Screenshot_2015-04-18-19-05-17-329x585 nexus2cee_Screenshot_2015-04-18-19-09-18-329x585

Okrem dizajnu samotného widgetu sa aktualizácie dočkalo aj prostredie pre jeho nastavenia. Ak vás táto aplikácia zaujala a chcete si ju vyskúšať, prihláste sa do beta komunity na Google+, prihláste sa na jej testovanie a následne si aplikáciu stiahnite z príslušného odkazu. V komentároch pod článkom nám píšte, či sa vám tento widget páči a aké zmeny by ste na ňom ešte privítali.

Zdroj: AndroidPolice

20.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+