MojAndroid

Výborná správa pre všetkých fanúšikov alternatívnej ROM CyanogenMod sa dnes objavila na sociálnych sieťach Google+ a Facebook. Vývojári ROM totižto informovali o dostupnosti CM 10.1 a oficiálnej podpory pre novinku HTC One. Vlajková loď taiwanského výrobcu beží momentálne na Androide 4.1.2 Jelly Bean s nadstavbou Sense 5.0, ktorá by už čoskoro mohla byť nahradená novou verziou 4.2.2 a používateľským prostredím Sense 5.1. Ak sa vám ale nechce čakať na oficiálnu aktualizáciu, alebo jednoducho uprednostňujete čistý Android s rôznymi vylepšeniami v podaní CyanogenModu, tak si môžete nainštalovať práve CM 10.1.

HTC One CM10 HTC One CM10

CyanogenMod ROM pre HTC One je na stiahnutie dostupná prostredníctvom oficiálneho vlákna na fóre XDA alebo na stránkach CM. Na nainštalovanie ROM budete potrebovať mať odomknutý bootloader a nahraný Custom Recovery. Presný postup inštalácie môžete nájsť na vyššie uvedenom linku na XDA fórum. Inštaláciu odporúčame len skúsenejším používateľom.

11.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+