MojAndroid

Všetky väčšie banky na Slovensku sa už dnes usilujú o to, aby mali svoje služby dostupné aj na mobilnom zariadení v podobe poriadnej mobilnej aplikácie. Tu však nekončia a svojim klientom neustále prinášajú nové funkcionality. Jednou z bánk, ktorá sústavne vylepšuje svoju aplikáciu a prináša ľuďom ďalšie a ďalšie novinky pre pohodlnosť práce s aplikáciou je ČSOB banka. Funkcionality jej aplikácie oslovia mladých, náročných ľudí, ale tiež pracujúcich, ktorí nechcú míňať čas a všetko vyriešia z pohodlia domova, či ľudí, ktorí splácajú hypotéku, no i tých, ktorí radi investujú. ČSOB tiež drží krok s modernými technológiami a novinkami, a tak nahráva aj všetkým, ktorí majú radi technologický pokrok a rôzne inovácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
ČSOB Smartbanking: Podpora pre odtlačky prstov a ďalšie novinky

Aplikácia pre technologických nadšencov

ČSOB prináša svojím klientom možnosť využívať svoje biometrické údaje. Je tu s unikátnou technológiou snímania odtlačku prsta pre prihlásenie sa do aplikácie.  Do aplikácie sa tak prihlásite okamžite, bez zadávania PINu. To však nie je všetko, pretože svoj odtlačok môžete použiť aj na to, aby ste sa dostali rýchlejšie k najčastejšie používaným funkcionalitám. Využijete ho tak pri špeciálnom widgete určenom pre OS Android. Používatelia Apple Watch ho navyše môžu použiť aj pri aplikácii kurzový lístok.

Mobilná aplikácia ČSOB banky tiež priniesla ako prvá i možnosť skenovať číslo účtu v novej, no zložitejšej forme IBAN. Ten vstúpil definitívne do platnosti vo februári tohto roka a pri prepisovaní pôsobil vrásky na čele. Pomocou zapnutia fotoaprátu, ktoré vykonáte priamo v aplikácii ČSOB SmartBanking, ho však pohodlne a okamžite zosnímate vďaka využitou technológie optického ropoznávania znakov. Číslo účtu sa vám takto v momente vpíše samé do aplikácie. Už samozrejmosťou je v tomto segmente aj skener čiarových a QR kódov.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Aplikácia pre investorov

Radi investujete peniaze do fondov a svet financií je vám blízky? Potom by ste sa mali určite pozrieť do sekcie Fondy, ktoré nájdete v menu aplikácie ČSOB. Spoločne s inými investormi tak môžete investovať a zarábať peniaze, pričom nemusíte prekročiť prah svojho domova. Priamo v aplikácii sa dá sledovať vývoj vášho investičného portfólia, vývojový graf fondu, ako aj zhodnotenie vašich aktuálne držaných podielových listov. V koláčovom grafe nájdete prehľadné zobrazenie zloženia portfólia po jednotlivých fondoch a samostatne si viete odsledovať aj vývojové grafy vašich fondov.

Aplikácia pre ľudí s finančnými záväzkami

Ak splácate hypotéku, do pozornosti dávame fičúru s názvom Mimoriadna splátka hypotéky. Tu môžete vložiť extra peniaze na splátku a prehľadný kalkulátor vám vypočíta, koľko ste týmto spôsobom usporili a aká je tak nová doba splatnosti. A to pri jednorazovej, ale aj pri pravidelných mimoriadnych splátkach. V aplikácii si ďalej viete vyriešiť predschválený spotrebný úver, prezrieť detaily vašich úverov alebo získať prehľad termínovaných vkladov. Ak ešte len premýšľate nad úverovým produktom, do pozornosti dávame spotrebný úver na čokoľvek, zriadenie alebo zmena limitu na kreditnej karte či zriadenie alebo zmena limitu povoleného prečerpania na účte.

csob_mimoriadna_splatka_hypoteka_aplikacia

Aplikácia pre začiatočníkov

Aplikácia ČSOB SmartBanking myslí na všetkých. Doteraz bola reč o rôznych špeciálnych dedikovaných funkcionalitách. Aplikácie sa však nemusia báť ani začiatočníci v oblasti mobilných technológií. Jej prostredie je jednoduché a intuitívne, čo ju robí dotatočne používateľsky prívetivou. S ľahkosťou využijete aplikáciu na bežné platby a kontrolu pohybov peňazí na účte. Navyše práve vás určite poteší funkcionalita “odhlásiť sa potrasením”, kedy sa práve vďaka potraseniu ruky s mobilom odlhásite z aplikácie. Jednoduché a návykové zároveň.

csob_mobilna_aplikacia

Aplikácia pre všetkých

Aplikácia ČSOB SmartBanking ponúka okrem spomínaných funkcionalít aj ďalšie, ktoré tvoria príjemný doplnok k bankovej aplikácii. Máte tu napríklad možnosť vybaviť si cestovné poistenie, dobiť kredit na telefónne číslo, alebo spravovať kreditné karty a podobne. Samozrejmosťou je tu správa trvalých príkazov, prehľad čakajúcich platieb či kurzový lístok. Spoločne tak všetky možnosti aplikácie tvoria komplexnú starostlivosť o klienta ČSOB banky.

csob_smartbanking_aplikacia_1-2-of-2

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Článok vznikol v spolupráci s ČSOB. Platená inzercia.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+