MojAndroid

Banka ČSOB predstavila zaujímavý koncept, kde s využitím technológie na detekciu tváre ukáže zákazníkovi, po čom asi môže túžiť a poradí mu aj v tom, ako to môže dosiahnuť. Nová služba nesie označenie Inšpirátor sporenia a využíva technológiu na rozpoznanie tváre Faceboard, ktorú si už teraz môžete vyskúšať v obchodnom centre Eurovea v Bratislave.

Foto 1

Náš tip
ČSOB SmartBanking opäť s praktickými novinkami

Faceboard sa nachádza hneď vedľa pobočky banky ČSOB. Zákazník, ktorý sa sem postaví, bude detekovaný a na obrazovke sa najskôr zobrazí informácia o tom, či ide o muža alebo ženu. Následne bude odhadnutá veková kategória a Faceboard mu ďalej oznámi, že pozná jeho sny. Tie sa mu na základe pohlavia a vekovej kategórie premietnu na ďalších obrázkoch a bude mu poskytnutý bankový produkt, ktorý mu pomôže dosiahnuť tieto sny bez toho, aby si musel požičiavať peniaze.

Pri Faceboarde nájdete aj zamestnanca, ktorý ozrejmí zákazníkom všetky detaily a pomôže im nájsť to správne riešenie. ČSOB banka tak znovu ukazuje, že ide s dobou a nebráni sa žiadnym novým technológiám, práve naopak. Umožňuje svojim zákazníkom využívať tie najmodernejšie výdobytky techniky a prináša im stále zaujímavé riešenia a možnosti.

7.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+