MojAndroid

Spoločnosť Creative Technology dnes predstavila najnovší model svojich reproduktorov – Pebble V3. Od bežných reproduktorov sa na prvý pohľad odlišujú svojim vzhľadom, ktorý je inšpirovaný Zen architektúrou. Tento moderný a minimalistický dizajn si zachovala aj najnovšia generácia.

Dizajn zostal rovnaký, zlepšila sa kvalita zvuku a hlasitosť

O skvelý zvuk sa postarajú na mieru vyladené 2,25” meniče s plným rozsahom, ktoré poskytujú hlasnejší a bohatší zvuk ako reproduktory Pebble V2. Tieto meniče sú špeciálne naklonené pod 45° uhlom, vďaka čomu prinesú používateľovi lepší zážitok z počúvania.

V najnovšej verzii taktiež nájdete vstavaný prepínač, ktorý po zapnutí automaticky zosilní hlasitosť zvuku bez skreslenia. A ak sú reproduktory zapojené do 10W USB-C portu, USB-C napájacieho adaptéra alebo 5V 2A USB-A napájacieho adaptéra, dokážu priniesť až dvojnásobne vyššiu intenzitu zvuku, ako pôvodné Pebble reproduktory.

Creative Pebble V3

Creative Pebble V3 sú skvelé aj na prehrávanie zvuku z filmov alebo videí. Sú vybavené technológiou spracovania zvuku s jasným dialógom, vďaka čomu bude prehrávaný dialóg jasný a zreteľný aj pri nižšej hlasitosti.

Zariadenie podporuje Bluetooth 5.0, takže sa k nemu viete jednoducho pripojiť aj bez použitia káblov. Je skvelým doplnkom pre každú domácnosť, kanceláriu či dokonca aj pre herné zariadenie.

Cena a dostupnosť

Cena reproduktorov je 37,99 € a sú k dispozícií na oficiálnej stránke spoločnosti Creative. Viac informácií o spoločnosti a o reproduktoroch nájdete na stránke www.cs.creative.com.

Technické špecifikácie

  • Rozmery: 123 x 120 x 118 mm
  • Meniče: 2,25” s plným rozsahom
  • Výstup: 2 x 4W RMS 
  • Pomer signálu k šumu: 75 dB
  • Frekvenčný rozsah: 100 Hz – 17 kHz
  • Typ konektora: 3,5 mm analógový stereofónny konektor, USB-C
  • Verzia Bluetooth: 5.0

Náš tip
Creative Aurvana Trio Wireless – nové bezdrôtové slúchadlá pre každodenné používanie

1.10.2020
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+