MojAndroid

Nové analógové slúchadlá Creative Aurvana Trio LS sú najnovším prírastkom do obľúbenej série slúchadiel Aurvana. Nový a efektívny dizajn meničov ponúka čistý zvuk s jasnejšími výškami a hlbšími basmi.

Dizajn slúchadiel zlepšuje kvalitu zvuku

Napriek tomu, že na trhu rastie obľuba TWS slúchadiel, majú analógové slúchadlá s 3,5 mm jackom výhodu v stabilnom a kvalitnom prenose zvuku. To platí aj pre Creative Aurvana Trio LS, ktoré sú navrhnuté pomocou technológie Liquid Silicone Rubber (LSR). Ide o inovatívnu funkciou dizajnu produktu, ktorá eliminuje nesúlad vo výkone meniča spôsobený tradičným procesom lepenia používaným vo väčšine ostatných slúchadiel.

Creative Aurvana Trio LS | Foto: Creaitve

Vďaka tomu získajú rovnomernejší a konzistentnejší pohyb v celom ovládači, aby sa znížilo skreslenie. Následne sa zlepši aj celková kvalita zvuku tak, aby poskytovala čistejšiu odozvu v celom zvukovom spektre. Súčasťou je aj vstavaný mikrofón s integrovaným diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému môžu majitelia jednoducho prijímať hovory a ovládať prehrávanie hudby.

Creative Aurvana Trio LS nechýba ani certifikácia Super X-Fi

Slúchadlá sú vybavené káblami s pílovitým plášťom, ktoré pomáhajú minimalizovať rušivý mikrofónový hluk. Dizajn slúchadiel izoluje hluk v ušiach, aby zaistil optimálne utesnenie pre blokovanie nežiadúcich zvukov na pozadí. Aurvana Trio LS sú samozrejme kompaktné a ľahko prenosné. Zákazník k nim dostane aj praktické vrecko, ktoré ich ochráni proti nárazom pri nepoužívaní.

Creative Aurvana Live! 2


Ďalšou výhodou slúchadiel je certifikácia Super X-Fi. Vďaka tomu fungujú produktmi Super X-Fi (ako napríklad Creative SXFI AMP). Poskytnú holografický zvuk s vysokým rozlíšením, čím má používateľ pocit, že počúva špičkový systém s viacerými reproduktormi. Slúchadla Creative Aurvana Trio LS sú k dispozícii na Creative.com za atraktívnu cenu 39,99 eur.

Konkurencia

Na trhu káblových slúchadiel sú veľmi obľúbeným modelom napríklad Koss Spark Plug, ktorému bude novinka určite konkurovať. Alternatívou sú aj Sennheiser IE 4. Pokiaľ ale uprednostňujete skôr Bluetooth slúchadlá, tak vám s ich výberom môže pomôcť náš nákupný poradca.

Náš tip
Nové softvérové aktualizácie prichádzajú na smartfóny od Huawei a Samsung
23.8.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+