MojAndroid

HealthLynked COVID-19 Tracker je novou aplikáciou v Obchode Play, ktorá prišla s jednoznačným zámerom. Ľudia, ktorí si appku nainštalujú, dokážu zistiť najnovšie informácie ohľadom koronavírusu.

Náš tip
Najlepšie vtipy a vtipné obrázky v súvislosti s koronavírusom

Reštaurácie, bary či školy sú od 13. marca 2020 zatvorené a keď sa budete doma nudiť, môžete sledovať rozsah nákazy vo svete a spolu s nami dúfať, že sa počet vyliečených každým dňom navýši.

Koronavírus na MôjAndroid.sk:

Čo aplikácia ponúka?

Okrem sledovania číselných hodnôt, ako počet nakazených, mŕtvych, alebo v tých podstatne lepších prípadoch počet vyliečených, COVID-19 Tracker ponúka aj podrobnejšie informácie o jeho rozširovaní. Úvodná strana je doslova zasypaná spomínanými číslami, ktoré informujú napríklad o aktuálnom počte potvrdených prípadov nákazy.

V appke existuje aj možnosť nahlásiť seba samého za chorého, no na mape na prvej strane budete zaradený medzi ľudí, ktorí sa sami nahlásili. Aby sa predišlo rozširovaniu paniky, najlepšie bude túto možnosť nevyužívať a kontaktovať vášho lekára.

COVID-19 Tracker

Druhá strana aplikácie je mapa sveta, ktorá veľmi prehľadným spôsobom ukazuje rozšírenie nákazy vo svete. Je jasné, že Čína je, respektíve bola na tom najhoršie. Epicentrom sa však nanešťastie stáva aj náš európsky svetadiel.

Treťou stránkou sú správy zo sveta. Aplikácia čerpá informácie z veľkých overených webov a následne sa tieto články dostávajú do kolonky.

Náš tip
Taliani dostali premium na Pornhub zadarmo, aby sa doma nenudili

15.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+