MojAndroid

Android hra Color Block Slide Colored Path je spojením puzzle hry, jednoduchého ovládania a vynikajúcej farebnej grafiky, kde si potrápite svoje hlavy na desiatkách úrovní a budete mať problém odložiť smartfón vďaka závislosti, ktorú vytvára.

Úlohou hráčov je nakresliť obrazec z kociek podľa predlohy potiahnutím prsta po hracej ploche, pričom kocky menia svoju farbu prechádzaním po už nakreslenej kocke. Obrazec je pritom nutné vytvoriť na jeden ťah prsta, čo výrazne zťažuje hru. Hra obsahuje 221 levelov, ktoré postupne zvyšujú zložitosť a farebnosť obrazcov.

Color Block Slide Colored Path Android hry Color Block Slide Colored Path Android hry Color Block Slide Colored Path Android hry

Grafické spracovanie hry je výborné, čo môžeme povedať aj o jednotlivých hádankách. Ovládanie je jednoduché a dá sa pochopiť po veľmi krátkej dobe. Color Block Slide Colored Path je príkladom toho, že ak hra ponúka jednoduché prvky dotiahnuté do detailov, či už po stránke hrateľnosti alebo grafiky, stáva sa skvelým a úspešným titulom. Pri prvom hraní hry je cítiť aj jej návykovosť, kedy sa hráč ponorí do hrania a neodloží smartfón alebo tablet, kým neprejde určitý počet levelov. Hra je skvelým spoločníkom pri každej chvíli voľného času a ponúka skvelé odreagovanie. Odporúčame ju každému fanúšikovi puzzle hier. V obchode Google Play je dostupná zadarmo a stiahnuť si ju môžete kliknutím na nižšie uvedený widget.

Verzia: 6.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+