MojAndroid

U nás možno nie až tak známa, no v zahraničí veľmi obľúbená stolová hra Clue je teraz dostupná aj vo forme titulu pre Android. Novinka nesie označenie Cluedo a prináša so sebou všetky známe princípy a zábavu originálnej hry.

Ide o detektívnu klasiku pre celú rodinu, kde sa snažíte vyriešiť vraždu. Aj tu sa budete pohybovať po hernom plátne a pomocou dedukcie budete musieť zistiť, kto obeť zavraždil, akú vražednú zbraň pri tom použil a v akej miestnosti sa to stalo.

https://youtu.be/kaw3ls-F34o

Ak ste náhodou v minulosti prišli s hrou do kontaktu, tu budete ako doma. Všetky základné princípy totiž zostali nezmenené – aj po hernom plátne sa pohybujete hodom kocky. Hra je ale takto dostupná v digitálnej verzii a bez problémov si ju môžete vziať kdekoľvek so sebou bez obáv, že by ste stratili drobné súčasti hry. Titul je v obchode Play dostupný za jednorazový poplatok 3,99 EUR, čo za plnohodnotnú spoločenskú hru skutočne nie je veľa.

Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: 1,99 €

Zdroj: Android Authority

13.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+