MojAndroid

Ak ste sa už niekedy stretli s titulom Chaos Reborn: Adventures, určite vám je známe, že ide o prepracovanú RPG strategickú hru. Doposiaľ bola dostupná len na Steame, teraz ale prichádza aj na Android. Hráčov by však mohla odradiť cena.

Začínal na Kickstarteri, dotiahol to do Obchodu Play

Obľúbený Chaos Reborn: Adventures začínal na stránke Kickstarter v roku 2014. Vývojár Julian Gollop spolu s vtedajším štúdiom Snapshot Games spustili program na podporu. Ten bol mimoriadne úspešný a podarilo sa im vyzbierať dostatok peňazí.

Krátko na to, už v roku 2015, sa objavil Chaos na stránke Steam. Získal si mnoho fanúšikov, hlavne v žánri strategických RPG (Role Playing Games). A práve títo fanúšikovia sa teraz môžu tešiť, pretože Chaos Reborn prichádza do Obchodu Play.

Nebude to ľahké, hlavne s platením

Na začiatok je vhodné poznamenať, že Chaos Reborn: Adventures je jeden z tých titulov, ktoré nie sú pre každého. Budete potrebovať istý čas, kým sa správne naučíte všetko potrebné, aby ste nepadli po prvej rane. Našťastie je tú mód pre jedného hráča, ktorý vám poskytne dosť priestoru na zlepšovanie sa.

Keď už budete dostatočne pripravený a trúfnete si na to, je tu aj mód pre viacerých hráčov. Ten je online a prebieha v reálnom čase. Nenájdete tu žiadnu možnosť zahrať si nezávisle od ostatných hráčov (okrem spomínaného single player gameplay).

Staronový titul Chaos Reborn: Adventures je prepracovaný nielen po grafickej stránke
Staronový titul Chaos Reborn: Adventures je prepracovaný nielen po grafickej stránke

Čo sa týka počítačovej verzie, nie je veľmi odlišná od tej novej mobilnej. V podstate sa vývojárom podarilo vyvážiť ich porovnanie, keďže niektoré možnosti sú síce na PC, ale na mobile ich nenájdete a naopak. Odradiť od kúpy Chaos Reborn: Adventures vás môže asi len cena. Tá je naozaj vysoká a hru je tak možné stiahnuť za 10,99 eur. Tak je to aspoň rovnaká čiastka, akú dáte za Chaos Reborn: Adventures na Steame.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: 10,99 €
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: 10,99 €

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Giants War je ďalšie zaujímavé strategické RPG od Gamevil
Náš tip
Aplikácia Steam Link umožní hranie počítačových hier na smartfóne
17.9.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+