MojAndroid

Čakanie fanúšikov značky LG na vlajkovú loď pre aktuálny rok 2015 už skončilo. LG G4 bola predstavená len pred niekoľkými minútami a my vám exkluzívne prinášame informácie o cene a dostupnosti na našom trhu. Na Slovensku bude vlajková loď LG G4 podľa zástupcov spoločnosti dostupná na prelome mesiacov máj, jún. Odporúčaná cena v prípade vybraných partnerov je 580 EUR, pričom kožená verzia bude stáť o niečo viac, 618 EUR. Začatie predpredaja smartfónu LG G4 na Slovensku je 28.4 o 16:30 a potrvá do 1.6.2015 21:00.  Nízka odporúčaná cena na predobjednávky platí len v Slovenskej republike.

Bežná maloobchodná cena po spustení predaja v spomínanom dátume bola stanovená na 657 EUR a 707 EUR v prípade koženej verzie.

Na oficiálnom predstavení smartfónu v Londýne mala zastúpenie aj redakcia MojAndroid.sk, odkiaľ sme vám priniesli informácie a živé fotografie. Hardvérové špecifikácie, konštrukčné spracovanie a všetky ďalšie informácie si prečítate v článku, na ktorý odkazuje TIP.

Náš tip
LG G4 oficiálne predstavený, prináša kožený kryt a vylepšený fotoaparát

28.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+