MojAndroid

Axium je POS platforma novej generácie pre menších obchodníkov, ktorú predstavila Ingenico Group. Skupina Ingenico Group je globálnym lídrom v oblasti platieb. Novo predstavená platforma umožňuje prístup k úplnému cloudovému ekosystému, ktorý je postavený na otvorenom operačnom systéme Android a operačnom systéme Telium Tetra, čím kombinuje obchod a platby v jednom.

“Ingenico sa nachádza v srdci obchodovania. To ešte viac platí vďaka našej otvorenej platforme Axium, ktorá ponúka konvergenciu všetkých služieb pre obchodníkov. Naše inovácie, prezentované na veľtrhu MWC, ukazujú naše odhodlanie vybudovať ekosystém, v ktorom môžu akceptačné banky prinášať obchodníkom väčšiu hodnotu,“ uviedol Patrice Le Marre, Executive Vice President, Banks & Acquirers Business Unit, Ingenico Group.

Axium ecosystem by Ingenico Group

Axium poskytuje obchodníkom ucelené obchodné riešenie, ktoré nekončí len na akceptácii platby a pokladničnom systéme. Spoločnosť spolupracuje s poskytovateľmi elektronických pokladničných systémov (ERP), aby poskytli najkomplexnejšiu ponuku na trhu určenú pre malých obchodníkov. Tá zahŕňa správu predajní, riadenie ľudských zdrojov, skladové hospodárstvo, účtovníctvo a tiež platobné či vernostné služby. To všetko je k dispozícii v kombinácii so vzdialenou správou terminálov a reportingom, ktoré poskytuje platforma Telium Tetra.

AXIUM ecosystem

Je to zaujímavé riešenie pre menších obchodníkov od spoločnosti, ktorá je vo svojom obore jednotkou na trhu

Axium ponúka výhody otvoreného prostredia systému Android v kombinácii s bezpečnosťou a stabilitou operačného systému Telium Tetra. Platforma umožňuje obchodníkom sťahovať aplikácie dostupné na otvorenom obchode Play alebo inštalovať aplikácie akceptačných bánk. API prepája ERP a POS k obchodným službám. Cloudové služby umožňujú zálohu, vzdialenú správu obsahu a nastavení. Tieto funkcie pomáhajú digitalizovať obchod.

Prvý model ECR POS, je tabletový model Axium D7, bol predstavený na veľtrhu MWC 2018 v Barcelone. Axium D7 je modulárny tablet s elektronickou pokladňou, ktorý bol vytvorený pre profesionálne využitie obchodníkmi a dokáže prijímať platby najnovšej generácie. Axium D7 je charakteristický svojou modularitou, dizajnom a spoľahlivosťou, ktoré zaručujú pripravenosť na budúci vývoj v obchode.

8.3.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+