MojAndroid

Zariadenia rodiny ASUS ZenFone prichádzajú vo veľmi zaujímavých vlnách. Výrobca je v tomto smere originálny a predstavuje akési verzie toho istého telefónu pre rôzne skupiny používateľov. Zariadenia sa spravidla veľmi podobajú a hoci majú rozdielnu konfiguráciu, majú presne zadefinovanú cieľovú skupinu používateľov. Aj preto nás neprekvapuje, že výrobca plánuje predstaviť aspoň päť modelov nového ASUS ZenFone 4.

Náš tip
Asus ZenFone Live: Pre nenáročných selfíčkárov | RECENZIA

Štyri klasiky a jedna novinka

Táto informácia zatiaľ nie je potvrdená, no pochádza od dôveryhodného zdroja. Zároveň ide o krok, ktorý by korešpondoval so stratégiou posledných rokov a vôbec by nás nešokoval. krem dvoch klasických modelov ZenFone 4, ktoré sa možno budú iba mierne líšiť v hardvérovej konfigurácii, sa podľa všetkého môžeme tešiť na ZenFone 4 Selfie, ZenFone 4 Pro, ZenFone 4 Max a ZenFone 4V. Najmä ten posledný model je trochu tajuplný, no ostatné modely idú v šľapajách svojich predchodcov.

Rozdielna výbava a zrejme aj cena

Samozrejme, jednotlivé modely sa majú líšiť aj v hardvérovej konfigurácii. Model ZenFone 4 Selfie má ponúknuť čip Snapdragon 625, 4 GB RAM, 32 GB vnútornej pamäte, 5,5″ Full HD displej, 16MP hlavný a 12MP predný fotoaparát. Model ZenFone 4 Max má byť slabšie vybavený s 5,5″ HD displejom a procesorom Snapdragon 435, kým záhadný ZenFone 4V má ponúknuť procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, 5,5″ Full HD displej a 21MP fotoaparát. O štandardných modeloch a modeli ZenFone 4 Pro zatiaľ žiadne bližšie informácie nemáme k dispozícii.

Zdroj: zentalk via pocketnow

28.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+