MojAndroid

Asus začína s aktualizáciou smartfónu ZenFone 3 na Android 7.0 Nougat a aj keď update si môžu zatiaľ stiahnuť len používatelia na Filipínach, tak sa dá očakávať, že čoskoro bude dostupná aj u nás na Slovensku.

Asus ZenFone 3 je vybavený 5,5-palcovým Full HD (1920×1080) Super IPS+ displejom a obsahuje aj 16 MPix fotoaparát s technológiou ASUS TriTech, ktorá automaticky zaostruje v priebehu 0,03 sekundy. ZenFone 3 je taktiež prvým smartfónom na svete s procesorom Qualcomm Snapdragon 625, integrovaným X9 LTE modemom a 802.11ac MU-MIMO Wi-Fi konektivitou. ZenFone 3 má 64 GB úložisko, operačnú pamäť o veľkoti 4 GB RAM a zabudovaný snímač odtlačkov prstov na zadnej strane.

Nový Android by na tento smartfón mal priniesť výhody najnovšieho Nougatu. Tešiť sa môžete napríklad na vynovené notifikačné centrum, lepšieho správcu napájania Doze, ako aj podporu práce s viacerými aplikáciami v oknách. Zvýšiť by sa mal aj výkon zariadenia. Ak ste už aktualizáciu dostali, alebo ju v blízkej dobe dostanete, neváhajte a napíšte nám o tom v komentároch.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.1.2017
  • Seraphim

    super, manželka bude mať radosť :)

  • František

    Tak.. a po roku tu máme 8.0 Oreo :) dnes mi prišla aktualizácia :)

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+