MojAndroid

Android je krásny v tom, že si ho môžete upraviť podľa svojich predstáv. Jednou z častí systému, ktorá sa dá zmeniť, je aj uzamknutá obrazovka. Tú si môžete nahradiť napríklad aplikáciou ZUI Locker, ktorá ponúka praktické funkcie aj pekný vzhľad. Poteší vás určite aj to, že je dostupná bezplatne a na jej chod nepotrebujete zaplatiť ani žiadne in-app platby.

zui-locker-1 zui-locker-2

Okrem vzhľadu uzamknutej obrazovky vám ZUI Locker umožňuje meniť aj umiestnenie hodín a otvoriť rýchle nastavenia. Tie obsahujú prepínače pre Wi-Fi, mobilné dáta, zvuk, svietidlo a ovládanie jasu. V ďalšom riadku ikon nájdete skratku pre nastavenia, zmenu tapety, RAM booster, či mini-hru, ktorá vám odporúča zaujímavé aplikácie. Posledný riadok kontextového menu obsahuje skratky na aplikácie, ktoré si navolíte v nastaveniach aplikácie. Bohužiaľ, rozmiestnenie ďalších ikon v menu je nemožné.

zui-locker-3 zui-locker-4 zui-locker-5

Pre sprístupnenie funkcií, ako napríklad vypnutie dvojitým poklepaním, si musíte do aplikácie doinštalovať ďalšie doplnky, čo môže byť spočiatku otravné. Po počiatočných nastaveniach ale aplikácia fungovala bezproblémovo a nemali sme s ňou problém ani po niekoľkodňovom používaní. Páči sa nám jednoduché a prehľadné menu aplikácie spracované v Material dizajne a oceňujeme aj nadštandardné množstvo funkcií, ktoré ZUI Locker ponúka. Ak si ho chcete vyskúšať aj vy, kliknite na nižšie umiestnený widget.

zui-locker-6 zui-locker-7 zui-locker-8

Verzia: 2.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
16.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+