MojAndroid

Vždy sa potešíme novému prírastku v podobe aplikácie, respektíve hry vytvorenej vývojármi zo Slovenska. Tentokrát sa potešia predovšetkým obyvatelia Žiliny, ktorí sa môžu tešiť na aktuálne informácie zo svojho mesta. Tie sa po novom zobrazia aj na inteligentných zariadeniach.

ZA1 ZA2

V prípade menších miest musíme často vravieť o nedostatočných informáciach pre ich obyvateľov, pričom donedávna sa s týmto problémom pasovala aj Žilina. Potreba prezrieť si aktuálne informácie o dianí v meste donútila vývojárske štúdio zo Žiliny reagovať, dôsledkom čoho je aplikácia Žilinak. Tá neponúka len najnovšie reportáže zo Žiliny, ale aj dôležité informácie o doprave, či už o  cestných kontrolách alebo o zdržaniach, či prípadných obchádzkach.

ZA3 ZA4

Poteší tiež prítomnosť kalendára podujatí konaných v meste, vďaka ktorému už obyvatelia Žiliny a jej okolia nikdy neprehliadnu zaujímavú výstavu, športové stretnutie, či kultúrnu akciu konanú na území mesta. Spoľahnúť sa môžu aj na cestovný poriadok mestskej hromadnej dopravy. Všetky aktuálne informácie môže používateľ aplikácie zdieľať aj so svojimi priateľmi, vďaka čomu ostane o dianí v meste informovaná celá Žilina.

ZA5 ZA6

Podľa slov vývojárov, sa používateľ nebude musieť obávať ani neaktuálnych informácií. Dôvodom je pravidelné odstraňovanie starých reportáží a dopravných hlásení, ktoré po 7 dňoch nadobro zmiznú z aplikácie. Ak vás aplikácia Žilinak zaujala, stiahnuť si ju môžete pomocou nášho nižšie priloženého widgetu.

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
30.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+