MojAndroid

Dámska časť našich čitateľov určite pozná každodenné problémy s tým, čo si obliecť. Mnohé ženy majú v šatníku množstvo kusov oblečenia, ktoré je nutné kombinovať s niečím iným, no zároveň je potrebné, aby sa oblečenie k sebe hodilo. Tieto každodenné problémy môžu znamenať aj dlhý čas strávený vyberaním outfitu. Ak patríte práve medzi tie ženy, ktoré výberom a skúšaním outfitov trávia každý deň aj desiatky minút, možno vám pomôže aplikácia What To Wear.

Tá totiž umožňuje odfotografovať jednotlivé kusy oblečenia zo skrine a pridať ich do aplikácie. Vďaka tomu môžete spolu kombinovať celé outfity bez nutnosti skúšania. Aplikácia vám tak každý deň môže ušetriť množstvo času, ktorý by ste inak strávili bezradným pozeraním do šatníka či niekoľkonásobným preskúšavaním jednotlivých častí outfitu. What To Wear ponúka veľmi intuitívne prostredie. Na začiatku je nutné odfotografovať všetky kusy oblečenia, ktoré budete chcieť v budúcnosti kombinovať. Oblečenie je rozdelené podľa kategórie a farby, čo neskôr uľahčí vyberanie outfitu.

IMG_0934 IMG_0935 IMG_0938

Hoci aplikácia je určená primárne pre ženy, jej funkciu ocenia aj páni, ktorým záleží na tom, aké oblečenie nosia. Do aplikácie môžete postupne pridávať jednotlivé druhy vrchných častí oblečenia, nohavíc a topánok a následne vytvárať celé outfity. To je možné vďaka aplikácií What To Wear robiť aj na ceste z práce či večer pri sledovaní televízie. Ovládanie aplikácie je pritom veľmi jednoduché a množstvo pridaného oblečenia nie je ničím limitované. Autor prisľúbil, že v najbližšej aktualizácii prinesie aj možnosť prepojenia aplikácie so sociálnymi sieťami Facebook a Instagram, vďaka čomu bude možné zdieľať vytvorené outfity so svojimi priateľmi.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

6.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+