MojAndroid

Dnes už väčšina používateľov, predovšetkým tých, ktorí chcú byť vo svojej práci, v škole, ale aj všeobecne v živote produktívni, využíva takzvané to-do listy, teda aplikácie, do ktorých si možno podrobne rozpísať úlohy na daný deň, či týždeň. Buďme k sebe ale úprimní, takýchto titulov je síce v obchode Play ako maku, kvalitných však veľa nenájdeme. Aj preto nás rozhodne teší každá informácia o príchode novej aplikácie, respektíve aktualizácii tých starších, tak, ako je to aj v prípade Todoist-u.

Ak ste milovníkom aplikácii takéhoto typu, Todoist pre vás zrejme neznámou nebude. Do tejto chvíle sa ale skrýval len za starý nezáživný dizajn a komplikované prostredie, čo je už našťastie minulosťou. Vývojári zo štúdia Doist sa totiž pochlapili a svojmu titulu dali úplne nový šat, ktorý sa inšpiruje čoraz populárnejším Material Dizajnom.

6

Dizajn ale nie je jedinou zmenou. Zrejme tou najhlavnejšou je oprava viacerých funkcií, ktoré používateľom titulu nevyhovovali. Medzi tie možno zaradiť opravu pre telefóny s menším displejom, pre ktoré sa miestami stávala aplikácia doslova neovládateľnou. Okrem toho je viacero funkcií aj nových, odteraz tu môžeme nájsť možnosť pridania takzvaných čiastkových úloh, nové tlačidlo v pravom dolnom rohu zasa umožní rýchlejšie prepnutie do DOS-u.

7

Ak vás titul Todoist, ako aj samotné zmeny v aplikácii, zaujal, stiahnuť si ho môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu. Nezaplatíte za to ani cent, do rúk sa vám pritom dostane zrejme najkvalitnejší to-do list, aký v obchode Play môžeme nájsť.

Verzia: 12.7
Aktuálna cena: Zdarma

27.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+