MojAndroid

Populárna aplikácia na priame počítanie príkladov v smartfóne je konečne dostupná pre Android. Princíp aplikácie PhotoMath je veľmi jednoduchý – stačí ak namierite kameru svojho smartfónu na matematický výraz a výpočet prebehne takmer okamžite a automaticky. Nemusíte stláčať žiadne tlačidlá, skenovanie a detekcia textu, znakov a čísel prebieha úplne samostatne bez potreby zasahovania používateľa. Výsledok bude zobrazený priamo na displeji smartfónu. Samozrejme, odpoveď nie je vždy to čo hľadáme a dôležitý je aj postup ako sme sa k výsledku dopracovali. Myslí na to aj PhotoMath, ktorý postup výpočtu zobrazí v jednotlivých krokoch tak, ako by ste sa k nim dopracovali bežným postupom. Aplikácia ponúka aj históriu, takže ku svojim výpočtom sa môžete v prípade potreby kedykoľvek vrátiť.

03-photomath-solving-explanation-android

Aplikácia bola doteraz dostupná pre iOS a Windows Phone a len v januári cez ňu používatelia vypočítali viac ako 8 miliónov príkladov. V obchode Play je tento titul dostupný bezplatne a pokiaľ vás zaujal, tak si ho môžete stiahnuť pomocou nižšie priloženého odkazu. V komentároch nám potom píšte, či vám aplikácia pomohla s riešením príkladu :-)

Náš tip
Aplikácia PhotoMath vypočíta matematické rovnice, stačí namieriť kameru

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

27.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • johan

  pred nainstalovanim jedna otazka: ako to funguje? aj offline, ci treba pripojenie do netu? diky!

  • prave som to skusal, funguje aj offline ;)

 • TheP

  pouzitelne mozno tak maximalne pre stredoskolakov. Ine by bolo keby to zvladalo aj integral a podobne srandy :)

  • wexiicek

   PhotoMath currently supports basic arithmetics, fractions, decimal numbers, linear equations and several functions like logarithms. Support for new Math is constantly added in new releases as we aim to make the entire Math easy to learn.

 • Craziest

  Dosť málo typov príkladov to vie počítať.

 • koso

  a sme o krok blizsie k debilizacii národa

 • stanleyjr

  Na strednych skolach povinne pred pisomkou vyzbierat mobily ;) ale ako pomocka to je dobre.

 • dakuhonoo

  dokiaľ to neurobí diferenciálne rovnice a integrály, tak je to dobré tak aby si stredoškoláci skontrolovali výsledky … podvádzať sa s tým dá asi tak, ako aj bez toho, nerobte paniku

 • Matej

  Pod čím ju nájdem uloženú v Markete ? Napísal som tam PhotoMath a nenašlo mi to nič … Ako je uložená v Markete prosím Vás ? Ďakujem

+