MojAndroid

Populárna aplikácia na priame počítanie príkladov v smartfóne je konečne dostupná pre Android. Princíp aplikácie PhotoMath je veľmi jednoduchý – stačí ak namierite kameru svojho smartfónu na matematický výraz a výpočet prebehne takmer okamžite a automaticky. Nemusíte stláčať žiadne tlačidlá, skenovanie a detekcia textu, znakov a čísel prebieha úplne samostatne bez potreby zasahovania používateľa. Výsledok bude zobrazený priamo na displeji smartfónu. Samozrejme, odpoveď nie je vždy to čo hľadáme a dôležitý je aj postup ako sme sa k výsledku dopracovali. Myslí na to aj PhotoMath, ktorý postup výpočtu zobrazí v jednotlivých krokoch tak, ako by ste sa k nim dopracovali bežným postupom. Aplikácia ponúka aj históriu, takže ku svojim výpočtom sa môžete v prípade potreby kedykoľvek vrátiť.

03-photomath-solving-explanation-android

Aplikácia bola doteraz dostupná pre iOS a Windows Phone a len v januári cez ňu používatelia vypočítali viac ako 8 miliónov príkladov. V obchode Play je tento titul dostupný bezplatne a pokiaľ vás zaujal, tak si ho môžete stiahnuť pomocou nižšie priloženého odkazu. V komentároch nám potom píšte, či vám aplikácia pomohla s riešením príkladu :-)

Náš tip
Aplikácia PhotoMath vypočíta matematické rovnice, stačí namieriť kameru

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

27.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+