MojAndroid

XBMC prešiel zmenami a od apríla je pre Android dostupný v zmenej forme ako Kodi. Na jeho získanie z obchodu Play ste sa však potrebovali stať členom alpha a beta testovacích skupín na Google+ a v obchode Play sa zaregistrovať ako tester. To už však nie je potrebné, keďže vývojári rozhodli sprístupniť aplikáciu bez nutnosti registrácie, či iných dodatočných krokov. Stačí teda, ak navštívite obchod Play a Kodi si stiahnete aj do svojho Android smartfónu alebo tabletu.

kodi

Multimediálne centrum Kodi patrí k tým najlepším, ktoré môžete na Androide získať. Ponúka výborné možnosti rozšírenia a už od samotného základu je koncipovaný práve pre prehrávanie hudby, filmov, či iných multimédií. Vhodný je však predovšetkým pre zariadenia s väčšou uhlopriečkou displeja, alebo priamo pre televízory, ku ktorým je možné smartfón alebo tablet pripojiť napríklad prostredníctvom MHL kábla. K dispozícii je ale aj špeciálne navrhnutá téma, určená práve pre mobilné zariadenia. Ak budete chcieť Kodi vyskúšať, stačí jednoducho navštíviť obchod Play. A samozrejme, stále môžete sťahovať najnovšie verzie aplikácií v alfa a beta štádiu, priamo zo stránky vývojára.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

16.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+