MojAndroid

Vývojárske štúdio doubleTwist sa vo svete preslávilo najmä vďaka prehrávaču s rovnomenným názvom. Včera však na obchod Play umiestnili novú aplikáciu s názvom CloudPlayer, a tá vyzerá viac než sľubne. Ide o pokročilý prehrávač multimédií z cloudu, ktorý okrem iného ponúka funkcie klasického prehrávača hudby, rovnako ako doubleTwist. Tešiť sa tak môžete na prehľadné prostredie, kvalitné obaly albumov, ktoré aplikácie stiahne za vás, či 10-pásmový ekvalizér pre doladenie zvukového výstupu.

CloudPlayer-2

CloudPlayer-1 CloudPlayer-3 CloudPlayer-4

CloudPlayer podporuje aj funkciu AirPlay a prehrávanie hudby cez Chromecast, no ide o platené súčasti aplikácie, za ktoré musíte zaplatiť 4,99 doláru priamo v in-app platbe. Na používanie tohto prehrávača ale nie sú nutnosťou. CloudPlayer podporuje prehrávanie hudby z cloudových úložísk Dropbox, OneDrive a Google Drive, no pri počúvaní hudby z cloudu musíte počítať s tým, že sa vám spotrebúvajú mobilné dáta. Toto riešenie je tak vhodné skôr na domáce počúvanie, keď ste pripojení k Wi-Fi, prípadne pre tých, ktorí majú veľké dátové balíčky. Ak vás aplikácia zaujala, tak si ju môžete bezplatne stiahnuť pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.5.5
Aktuálna cena: Zdarma

18.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+