MojAndroid

Zrejme už niekoľko rokov neplatí trend, na základe ktorého sme si inštalovali nové aplikácie prakticky každú chvíľu. Používatelia si už našli svoje obľúbené aplikácie a mnohí z nich skúšajú niečo nové iba zriedka. Ak ste ale dlhoročnými používateľmi systému Android, alebo patríte medzi súčasných náročných používateľov, možno by vás zaujímalo, koľko aplikácií ste si už stiahli z obchodu Play dokopy.

Náš tip
Koľko máte nainštalovaných aplikácií vo svojom smartfóne? | DISKUSIA

Zoznam týchto aplikácií nájdete jednoducho v obchode Play vo vašom smartfóne. Stačí prejsť do sekcie Moje aplikácie a nechať si zobraziť všetky aplikácie. Tu ale neuvidíte celkový počet aplikácií, aj keď ľahko môžete nájsť staršie aplikácie, na ktoré ste už možno úplne zabudli.

Google aplikacie pocet

Google ale informáciu o celkovom počte nainštalovaných aplikácii zverejňuje na stránke Google Dashboard. Tu nájdete množstvo zaujímavých informácií o vašom Google profile, ako napríklad počet konverzácií v Gmaili, počet fotiek v aplikácii Fotky Google a množstvo ďalšieho. Na jednom z riadkov nájdete aj celkový počet nainštalovaných aplikácii v histórii vášho Google účtu.

Samozrejme, ide o aplikácie stiahnuté z obchodu Play. Ak ste si v minulosti inštalovali aplikácie z iných zdrojov, tieto tu neuvidíte. Ako môžete vidieť, my sme aplikácií zatiaľ vyskúšali skutočne veľa, no tiež platí, že v poslednej dobe ich nie je ani zďaleka toľko, ako pred 2-3 rokmi. Bude mať niekto z vás vyššie číslo? Pochváľte sa v komentároch pod článkom :-)

26.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+