MojAndroid

Jednou z aplikácií, ku ktorej iba málokto hľadá alternatívu, je aplikácia s hodinami a budíkom. Väčšina výrobcov totiž ponúka vlastnú aplikáciu s užitočnými funkciami, pričom aj základný titul od Google ponúka všetky potrebné funkcie. Ak ale hľadáte náhradu, pričom dôraz kladiete okrem možností a funkcií aj na dizajn, s najväčšou pravdepodobnosťou ste aspoň vyskúšali aplikáciu Timely. Tá si získala medzi užívateľmi takú obľubu, že to neuniklo ani gigantovi Google, ktorý pred rokom odkúpil vývojárske štúdio stojace za aplikáciou.

Možno aj vďaka tomu sa podpora pre aplikáciu nezastavila a v týchto dňoch získava Timely objemný update plný zaujímavých noviniek. Tou najväčšou a najvýraznejšou je zmena vzhľadu v korešpondencii s novým material dizajnom. V novej verzii 1.3 okrem toho pribudli aj ďalšie drobné vylepšenia, pričom mnohých užívateľov zrejme poteší integrácia s aplikáciou Google Now. Užívatelia sa v predchádzajúcich verziách sťažovali aj na absenciu výberu vlastnej melódie budíka, no v novej verzii je odstránený aj tento nedostatok. Ak ste dostali chuť vyskúšať si vylepšenú aplikáciu Timely, stiahnuť si ju môžete aj pomocou nášho widgetu.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Central

6.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+