MojAndroid

Slovenská sporiteľňa prináša pre svojich klientov novú generáciu svojho internetového bankovníctva. George je úplne nová platforma, ktorá poskytuje vylepšený dizajn, ale hlavne nové inteligentné funkcie. Slovenská sporiteľňa pracovala najmä s intuitívnosťou, prehľadnosťou a jednoduchosťou. Jej názov je inšpirovaný prvým autopilotom, ktorého pred vyše 100 rokmi navrhol a aj použil letec Lawrence Sperry. No a to je poslaním aj Slovenskej sporiteľne – jednoducho a bezpečne vás navigovať digitálnym bankovníctvom. Túto skúsenosť má na Slovensku už viac ako 100-tisíc ľudí.

TIP: Ak potrebujete poradiť, prečítajte si návod: SLSP George prihlásenie krok za krokom.

Používatelia si užijú nový internetbanking, ale aj mobilnú aplikáciu George Go. Aktuálne George-a využívajú vyše 2 milióny ľudí v Rakúsku, Česku a na Slovensku. Postupne ho spustia v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, v ktorých banková skupina Erste pôsobí.

George – nový internetbanking

Najdôležitejšie ovládacie prvky internetbankingu vidíte hneď na úvodnej strane a jednotlivé úkony sú tu k dispozícii na jedno či dve kliknutia. George je navyše aj osobný. V internetbankingu si môžete dizajn prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Dajú sa tu meniť farby niektorých prvkov, premiestňovať položky s produktmi podľa vlastnej potreby. K účtom vašich známych sa dá pridať fotografia pre jednoduchšie zadávanie transakcií v budúcnosti.

Farebné rozlíšenie a personalizácia majú však aj bezpečnostnú funkciu. V prípade, že vám príde podozrivý (napr. phishingový) odkaz na “váš” internetbanking, dokážete tak okamžite zistiť, že ide o podvodný email.

George je inšpirovaný aj funkciami a dizajnom Google, Amazonu či Facebooku. Vďaka intuitívnosti pri práci s takýmito platformami môžu používatelia rýchlejšie nabehnúť na prácu s internetbankingom. Jedinečným je v tomto zmysle vyhľadávanie. Systém za vás po vpísaní prvých písmen automaticky hľadá, respektíve dopĺňa slová a pomáha vám tak vo vyhľadávaní. Rovnakým používateľským zážitkom je aj hľadanie sumy. Ak neviete presnú sumu transakcie, ktorú hľadáte, no viete, že to bolo okolo 10 eur – stačí zadať 10. Systém vám vyhľadá všetky transakcie s odchýlkou 10 %.

Partner tohto videoblogu je Slovenská sporiteľňa

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

George Go – nová mobilná aplikácia

Pre používateľov smartfónov je tu vynovená banková aplikácia Slovenskej sporiteľne s názvom George Go. Na začiatok vás ohromí prehľadnosť celej aplikácie. Jej dizajn bol inšpirovaný sociálnymi sieťami a pozitívnym zážitkom s ich prácou.

Pomocou mobilného bankovníctva George Go môže klient jednoducho zadávať platby, pričom pri zadávaní si môže zvoliť príjemcu aj pomocou prehľadného Zoznamu príjemcov. V aplikácii si ďalej vie vybrať platbu a prezrieť si detail transakcie. Môže z pohodlia domova skontrolovať účty, ktoré má aktuálne v banke, poprezerať detaily transakcií, zadať nové platby, má tu prehľad o platobných kartách, či náhľad na produkty, ktoré vlastní.

Napriek digitálnym možnostiam vás však Slovenská sporiteľňa rada uvíta aj v pobočke. V tomto zmysle treba predstaviť jedinečnú funkciu celého digitálneho ekosystému bankovania Slovenskej sporiteľne. Banka zavádza nový termín “phygital”, ktorý kombinuje fyzickú prítomnosť klienta v pobočke s digitálnou skúsenosťou. Ak si napríklad začnete na svojom počítači vyberať nejaký bankový produkt, no počas procesu si to rozmyslíte a zájdete na pobočku, tu vám vyškolený pracovník pomôže pokračovať presne podľa vašich potrieb. Bude mať k dispozícii informácie o vás, vašich potrebách a produktoch a vy môžete pokračovať vo výbere a nastavení produktu presne tam, kde ste skončili u vás doma. Práve preto chce byť Slovenská sporiteľňa “phygitálna” a tvoriť spojenie medzi fyzickým a digitálnym svetom.

Článok a video vznikli v spolupráci so Slovenskou sporiteľňou.

12.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+