MojAndroid

Po kontroverznej službe Uber, ktorá umožňuje stať sa „taxikárom“ prakticky každému sa v obchode Google Play objavila novinka z názvom Blade. Narozdiel od automobilov umožňuje svojim používateľom cestovať vo veľkom štýle, a to súkromnou helikoptériou na pravidelnej linke medzi New Yorkom, South Hampton, East Hampton, Montauk na Long Islande, rovnako ako Teterboro v New Jersey.

Vďaka aplikácií si môžete rezervovať napríklad šesť miestnu helikoptéru za cenu 800 dolárov a vyhnúť sa svojimi obchodnými partnermi najväčšej zápche v piatok popoludní. Cesta automobilom na túto vzdialenosť trvá celkom 45 minút, zatiaľ čo helikoptéra to dokáže za menej než polovicu. Aby toho nebolo málo, spoločnosť, ktorá prevádzkuje aplikáciu podpísala dohodu s prominentným výrobcom automobilov Maserati, ktorý v prípade zlých veterných podmienok dodá luxusný automobil, ako náhradnú formu prepravy.

Služba Blade je momentálne dostupná len v New Yorku, no tento model prepravy by určite dokázal pracovať aj v iných preťažených miestach, ako je Los Angeles a San Francisco.

Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena, betabeast, blade

1.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+