MojAndroid

Anketa Orange Android Roka, v ktorej hlasujete za najlepšie Android smartfóny, tablety a iné zariadenia, má už viac ako 10-tisíc hlasujúcich. Anketa prebieha od 1. do 30 novembra, momentálne sme v polovici jej trvania. Ak ste ešte nezahlasovali za najlepšie Androidy, príslušenstvo, či inovácie, môžete tak urobiť hneď teraz na webe androidroka.sk.

hlasuj

V ankete Orange Android Roka 2015 môžete vyhrať až 18 cienSú to tie najlepšie zariadenia, ktoré si zvolíte v kategóriách TOP Android smartfón a Android tablet. Pre hlasujúcich máme aj 10 navigácií Sygic GPS Navigation, 3x licenciu ESET Family Security Pack a pre tých najaktívnejších sme pripravili aj ďalšie smartfóny. Svoju šancu na výhru môžete zvýšiť aj pozvaním ďalších ľudí. Všetci, ktorí pozvú aspoň päť ďalších ľudí do ankety sa zaradia do žrebovania o 2x Lenovo A7000. A jeden čitateľ, ktorý pozve najviac ľudí, získa Lenovo Vibe Shot.

Hlasuje sa v šiestich kategóriách

15.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+