MojAndroid

A je tu nový ročník ankety Orange Android Roka a vy môžete opäť pomôcť pri výbere tých najlepších Android smartfónov, tabletov a iných zariadení a pritom vyhrať zaujímavé ceny. V ankete Orange Android Roka 2015 môžete vyhrať až pätnásť cien. V prvom rade sú to to tie najlepšie zariadenia, ktoré si zvolíte v kategóriách TOP Android smartfón a Android tablet. To znamená, že máte šancu vyhrať najlepší Android smartfón a najlepší tablet, podľa výsledkov ankety. Pre hlasujúcich máme aj 10 navigácií Sygic GPS Navigation. Pre tých najaktívnejších sme ale pripravili aj ďalšie smartfóny. Všetci, ktorí pozvú aspoň päť ďalších ľudí do ankety sa zaradia do žrebovania o 2x Lenovo A7000. A jeden čitateľ, ktorý pozve najviac ľudí, získa Lenovo Vibe Shot.

hlasuj

Ako pozvať ďalších ľudí?

Svoje šance na výhru môžete zvýšiť jednoducho, a to zdieľaním špeciálneho odkazu ankety, ktorý je unikátny pre každého človeka. Stačí ho poslať svojim známym a priateľom prostredníctvom sociálnych sietí alebo e-mailu. Po potvrdení hlasovania sa dostanete na stránku svojho profilu, odkiaľ môžete anketu ďalej zdieľať.

Takto vyzerá e-mail, pomocou ktorého potvrdíte svoje hlasovanie
Takto vyzerá e-mail, pomocou ktorého potvrdíte svoje hlasovanie

Na to, aby ste boli zaradení do žrebovania o 2x Lenovo A7000 musíte pozvať aspoň 5 priateľov, ktorí zahlasujú za najlepšie Android zariadenia na Slovensku. Koľkí vaši pozvanie prijali a prostredníctvom vášho linku zahlasovali, zistíte na rovnakom odkaze, ktorý ste dostali pri odoslaní hlasovania. Ak budete dostatočne šikovní a podarí sa vám nazbierať najviac hlasujúcich, tak automaticky získavate smartfón Lenovo Vibe Shot.

Účet_-_Orange_Android_Roka_2015

Hlasovanie prebieha na stránke AndroidRoka.sk a zahlasovať môžete aj pomocou aplikácie Anketa Orange AndroidRoka 2015. Hlasovanie prebieha od 1.novembra do 30.novembra 2015. Výsledky budú oznámené do konca aktuálneho roka.

hlasuj

Partneri ankety

Súťaž Android Roka 2015 vznikla aj za podpory týchto partnerov, ktorým ďakujeme za spoluprácu.

partneri-Orange-AndroidRoka-2015

4.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+