MojAndroid

Súčasťou nášho webu je aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Nie vždy sa ale nájde niekto, kto by vám dokázal pomôcť, a tak sme sa rozhodli, že vám pravidelne budeme pomáhať s riešením vašich problémov. Dnes sme sa rozhodli pomôcť používateľovi s prezývkou Andr3j, ktorý má problém so svojim zariadení, ktoré odfotí na každej fotke aj “machuľu”.

Andr3j sa pýta:

Ahojte, zadný fotoaparát mi robí machuľu/vodoznak. Začal to robiť dnes, z ničoho nič. Robí to pri fotografovaní a aj pri nahrávaní videa. Ako je to počas fotografovania v aplikácii, tak je to aj na fotografii, stále na rovnakom mieste. Mám ho dať na reklamáciu alebo je nejaké riešenie? Ďakujem.

Odpoveď od Comentorr:

Skús jednoducho vyčistiť sklíčko, a vymazať dáta aplikácie…ak nepomôže tak reklamácia

Odpoveď od Stano36:

Vyzerá to na nečistotu ktorá bude na vnútornej strane ochranného skla fotoaparátu. Keď máš zariadenie ešte v záruke tak vyčistenie by som zveril radšej servisu.

Odpoveď z redakcie MôjAndroid.sk:

S takmer 100% istotou ide o nečistotu na sklíčku fotoaparátu. Skús ho z vonkajšej strany utrieť jemne tyčinkou do uší a ak to nepomôže, tak je špina z vnútornej strany. V tom prípade treba zariadenie poslať do servisu na prečistenie.

Náš tip
AndroidForum.sk: Android 7.0 Nougat pre HTC One M7 #44

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vašim mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

21.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+