MojAndroid

Už túto sobotu 14. júna v bratislavskom hoteli Double Tree by Hilton dostanete jedinečnú možnosť vyskúšať si vlajkovú loď juhokórejského výrobcu LG medzi prvými, iba dva týždne po jeho celosvetovom predstavení. Model G3 v súčasnosti udáva trendy medzi špičkovými telefónmi.

Presvedčte sa, že aj inteligentný telefón môže byť jednoduchý. Vyskúšajte displej s neuveriteľnou hustotou 538 obrazových bodov na palec. Otestujte špičkový fotoaparát s automatickým ostrením laserom a optickou stabilizáciou obrazu. LG G3 pritom ponúka ešte oveľa viac. Príďte sa presvedčiť už túto sobotu na Orange Android Roadshow v Bratislave. Registrácia na akciu je zdarma

Náš tip
ORANGE Android Roadshow 2014: ďalšia akcia bude 14.júna, exkluzívne novinky iba v Bratislave!

registraceHome_sk_SK

Jednoducho inteligentnejší

Užívateľské rozhranie LG G3 bolo vylepšené odstránením zbytočných vizuálnych prvkov. Každá funkcia je znázornená inou farbou, takže stačí rýchly pohľad a nájdete, čo potrebujete. Počet predinštalovaných aplikácií bol redukovaný zlúčením podobných aplikácií do jednej. Všetky predinštalované aplikácie môžete vymazať a vytvoriť tak viac voľného priestoru.

G3_Titan_12

Quad HD displej s neuveriteľne detailným zobrazením

Displej s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov sa vyznačuje živými farbami a mimoriadnou ostrosťou, takže si nevšimnete jediného pixelu. S 5,5 palcovým displejom bez rámčeka (od okraja k okraju) si výnimočnú kvalitu obrazu priamo na dlani. Vďaka premyslenému dizajnu môžete telefón pohodlne ovládať aj jednou rukou.

Špičkový fotoaparát s laserovým ostrením

Vďaka optickej stabilizácii obrazu eliminuje fotoaparát nového LG G3 chvenie ruky a minimalizuje tak rozmazanie snímky. Laser meria vzdialenosť k objektu – výsledkom sú fotografie vynikajúcej kvality s rozlíšením 13 MPx. Môžete tiež zhotovovať jasnejšie, ostrejšie snímky pri nižšej intenzite osvetlenia. Vďaka rýchlemu zaostreniu navyše nikdy nezmeškáte okamih, ktorý chcete zvečniť. Duálny LED blesk vám pomôže vytvoriť výrazne lepšie fotografie aj pri nízkom osvetlení. Dve rôzne farby svetla okrem toho umožňujú pri použití blesku dosiahnuť prirodzenejšie farebné tóny.

https://www.youtube.com/watch?v=5-RzPGitApo

9.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+