MojAndroid

Prvá Android Roadshow roku 2016 je za nami, konala sa v Košiciach 2.apríla 2016 a my ďakujeme všetkým účastníkom, ktorí nás podporili svojou prítomnosťou. Pred pár dňami ste si mohli pozrieť niekoľko fotografií z tohto podujatia a teraz prišel rad aj na video. Uvidíte, ako to vyzeralo v hoteli Hilton počas našej prítomnosti a zástupcovia jednotlivých spoločností vám predstavia portfólio, s ktorým sa na tohtoročnú Android Roadshow vychystali. Zároveň sa vo videu zjavia aj rôzne smartfóny, tablety a iné zariadenia, ktoréboli počas dňa k dispozícii nie len na pozeranie, ale aj vyskúšanie.

Ďalšia Android Roadshow 2016 sa uskutoční 28.mája v Bratislave. O podrobnostiach vás budeme časom informovať. Mimochodom, v najbližšom čase chystáme pre fanúšikov technológií Microsoft Windows Roadshow 2016, a to už 30.apríla v Žiline. Neváhajte a zaregistrujte sa aj na toto podujatie :)

Čo je to Android Roadshow?

Android Roadshow je pravidelné stretnutie fanúšikov Androidu, ktoré organizuje náš web MojAndroid.sk. Okrem zariadení, ktoré si môžete vyskúšať naživo na stánkoch našich partnerov, sa o aktuálnych novinkách dozviete aj priamo od jednotlivých spoločností na zaujímavých prednáškach. Navyše, môžete vyhrať niekoľko zaujímavých cien. A tento rok nebude chýbať ani elektromobil Tesla Model S!

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+